תחזוקת בריכת שחייה מבטון

התחזוקה השוטפת של בריכת שחייה מבטון חשובה במיוחד. הזנחה של בריכת שחייה מבטון עשויה לגרום להפתחות חיידקים וזיהומים העשויים לפגוע במתרחצים בבריכה ואפילו בשוהים
תחזוקת בריכת שחייה מבטון
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

חשיבות תחזוקה שוטפת של בריכת שחייה מבטון

התחזוקה השוטפת של בריכת שחייה מבטון אינה פשוטה ובמקרים רבים מצריכה חברת תחזוקה המתמחה בתחום זה. אך אם אתם בוחרים לתחזק את בריכת השחייה בעצמכם, כדאי לכן לרכוש ציוד לניקוי בריכה המיועד לשמירה על מי הבריכה נקיים וצלולים. מי בריכה לא נקיים עשויים לגרום להתפתחות חיידקים וזיהומים ולמפגע של ממש.

איך מתחזקים בריכת שחייה מבטון?

חדר המכונות של בריכה ביתית העשויה מבטון, דומה למחשב שלנו. ככל שהמעבד יהיה חזק יותר, כך המחשב ישפר את ביצועיו. אחזקה ושדרוג של חדר המכונות נדרשים בכל פעם. חשוב לבדוק את כיול מערכת הבקרה של בריכת השחייה הביתית וכן, את המשאבות המזרימות מים לבריכה. יש לציין, כי מערכת ההפעלה של בריכת בטון ביתית, מתחלקת לשניים מערכת אחת, תהיה אחראית על הסינון כמו הוצאת העלים, החול ושאר לכלוך העשוי להגיע מהגינה ומערכת השנייה שהיא אחראית לטיהור המים. מערכות אלה, מונעות את הצורך בהחלפת המים בבריכה. חשוב להוסיף מדי פעם על פי הבדיקות, חומרי החיטוי המכילים ברובם כלור, במיוחד בימי הקיץ החמים בהם החיידקים נוטים להתרבות במזג אויר חם. כדאי להוסיף חומרים המונעים ירקת מהמים. תחזוקה של בריכות שחיה מבטון, היא גם בנושא הבטיחות, כמו החלקה למשל בגלל המלח והחומרים הנמצאים בבריכת השחייה, תוכלו להוסיף דשא סינטטי ליד הבריכה על מנת למנוע החלקה של בני הבית והאורחים המגיעים אליכם ליהנות מהבריכה. השימוש בכימיקלים שלא כהלכה עשוי לגרום להרעלה. לכן, יש לעיין היטב בעלון ובהוראות השימוש או להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בתחום. חי בריכות שחייה מספקים שירותי אחזקה שוטפת לכל סוגי בריכות השחייה.

קבל שיחת יעוץ חינם

ספר לנו על החלום שלך

התמאה ללקוח

אנו מתמקצעים בהגשמת חלומות